Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


02.10.2013
17:30
Słodownia +2

Wstęp wolny

ART IN PRACTICE - AGNIESZKA PINDERA WARSZTATY

prowadzenie:

Agnieszka Pindera

wstęp wolny, obowiązują zapisy

liczba uczestników ograniczona do 25 osób

Celem ART IN PRACTICE jest stworzenie platformy edukacyjnej dla wszystkich osób, które chciałyby tworzyć i prowadzić projekty w zakresie szeroko pojętej kultury. Organizowane przez Art Stations Foundation zajęcia mają uzupełnić wiedzę teoretyczną zdobytą na wyższych studiach, głównie humanistycznych, o narzędzia niezbędne do pracy kuratora oraz menadżera kultury. Dobór gości ART IN PRACTICE (wśród nich pojawią się pracownicy instytucji państwowych oraz prywatnych fundacji, freelancerzy) zakłada maksymalne zróżnicowanie perspektyw.

Zajęcia odbywające się w ramach ART IN PRACTICE polegają na połączeniu prezentacji wybranego case study z warsztatami, podczas których prowadzący ma za zadanie wypracowanie narzędzia niezbędnego do wykonania projektu podobnego do tego, o którym opowiada.

Agnieszka Pindera – kuratorka i teoretyczka sztuki, pracowała dla Muzeum Rzeźby Królikarnia w Warszawie oraz Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu. Współkuratorka (z Danielem Muzyczukiem) wystawy Konrada Smoleńskiego „Everything Was Forever, Until It Was No More” w Pawilonie Polskim na 55. Międzynarodowej Wystawie Sztuki w Wenecji.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy. Liczba uczestników ograniczona do 25 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy na adres k.woynicz@artstationsfoundation5050.com

Przeczytaj relacje z poprzednich edycji warsztatów na blogu ART IN PRACTICE