Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


23.08.2014
10:30
Studio Słodownia +3

Wejściówki w cenie 10 zł (dziecko + opiekun) do nabycia w punktach informacyjnych w Atrium i Pasażu Starego Browaru oraz na ebilet.pl

AGNIESZKA KRYST ZAMKNIJ OCZY WARSZTATY STARY BROWAR NOWY TANIEC DLA DZIECI

23 sierpnia 2014

10.30-12.00 (dzieci w wieku od 6 do 8 lat + ich rodziny)
13.00-14.30 (dzieci w wieku od 4 do 6 lat + ich rodziny)

Prosimy o zabranie wygodnego stroju i obuwia na zmianę. Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa.

Ewentualne pytania prosimy kierowac na adres e-mail

UWAGA! Zmiana prowadzącego! Korinę Kordovę zastąpi Agnieszka Kryst.

Budowanie zaufania i poczucia bezpieczeństwa to niezwykle ważny element więzi rodzinnych. Poprzez pracę z zasłoniętymi oczami, uczenie się partnerowania sobie w ruchu, prowadzenia siebie nawzajem w swobodnym tańcu, uczestnicy warsztatu budują niepowtarzalne więzi. Wychodząc od prostej, znanej wszystkim zabawy w „ciuciubabkę”, prowadząca warsztaty przeprowadza uczestników przez świat ruchowy konstruowany z wyłączeniem zmysłu wzroku.

Korina IMG 0161

Agnieszka Kryst (ur. 1984), absolwentka Szkoły Głównej Handlowej oraz Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Choreografii i Teorii Tańca. Stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca 2013 (Stary Browar Nowy Taniec, Poznań). Jako tancerka i performerka współpracowała z Karoliną Kroczak, Tomasem Nepsinskim, Juanem Domìnguezem Rojo czy Małgorzatą Haduch, a ostatnio z Sojerdem  Vreugdenhilem przy spektaklu „Skutki niezamierzone”, którego premiera odbyła się podczas programu Stary Browar Nowy Taniec na Malcie 2014. Finalistka festiwalu/konkursu choreograficznego New Europe Festival 2013 w Pradze, w czasie którego zaprezentowała (jako choreografka i tancerka) solo „Pressure” oraz duet „Liquid state of mind”. Brała udział w projekcie Friv Move w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu – laboratorium improwizacji muzyków i tancerzy. Uczestniczka wielu warsztatów w Polsce i za granicą (m.in. podczas ImPulsTanz Festival w Wiedniu). Uczyła się u takich pedagogów jak: Maria Scaroni, Sojerd  Vreugdenhil, Rosalind Crisp, Laura Aris Alvarez, Peter Jasko, Benoit Lachambre, Keith Hennessy czy David Zambrano.