Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


17.09.2018
15:30
Studio Słodownia +3

Stała grupa warsztatowa dla dzieci w wieku przedszkolnym (od 4 do 6 lat).
Szczegółowe informacje o zapisach pod adresem: dzieci@starybrowarnowytaniec.pl

SKOCZNE ŁASICE TANIEC (DLA) DZIECI Regularne zajęcia ruchowe

SBNT dla Dzieci

Skoczne Łasice 
grupa przedszkolna w wieku 
od 4 do 6 lat
w godzinach od 15:30 do 16:15

Zajęcia we wrześniu:
17 września
24 września

Zajęcia w październiku:
1 października
8 października
15 października
22 października
29 października

Zajęcia w listopadzie:
5 listopada
12 listopada
19 listopada
26 listopada

Zajęcia w grudniu:
3 grudnia
10 grudnia
17 grudnia

Dokumenty do pobrania:
- wzór umowy
- regulamin warsztatów
- zasady przetwarzania danych osobowych
- tabela opłat

Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci to pierwszy w Polsce cykliczny projekt koncentrujący się na rozwoju nurtu tańca współczesnego dla dzieci. W ramach projektu od 2011 roku w Starym Browarze odbywają się warsztaty ruchowe oraz prezentowane ą najciekawsze spektakle taneczne przygotowane z myślą o dziecięcej publiczności. Wiemy co słychać w światowych trendach dotyczących edukacji tańca i chcemy tę wiedzę wykorzystać do stworzenia stałej grupy zajęciowej dla dzieci.

Od września zapraszamy na regularne zajęcia taneczne dla dzieci. Spotkania prowadzone będą przez Hannę Bylkę-Kanecką, artystkę mającą bogate, międzynarodowe doświadczenie w twórczej pracy z dziećmi i współtwórczynię kolektywu Holobiont. Poprzez zabawy ruchowe i swobodną improwizację, zajęcia staną się przestrzenią do rozwijania wyobraźni i świadomości ciała, uwalniania wulkanu dziecięcej energii, ekspresji twórczej i przede wszystkim do radości!

Roztańczone dzieciaki w ruch!

taniec dla dzieci 2

Kiedy?
Zajęcia odbywać się będą regularnie i w stałej grupie, co pozwoli na zbudowanie bezpiecznej i komfortowej atmosfery kreatywnych działań.
Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek 17 września 2018 (możliwość dołączenia do grupy w późniejszym terminie do momentu wyczerpania miejsc).
Zajęcia grupy przedszkolnej Skoczne Łasice, dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat, będą odbywać się w poniedziałki w godz. 15:30 - 16:15.
Jeśli Państwo dziecko chce tańczyć, a jest za duże do grupy przedszkolnej, zapraszamy na zajęcia grupy szkolnej - Uważne Pantery.

Gdzie?
Zajęcia będą się odbywać w przepięknym, profesjonalnie wyposażonym i bardzo przestrzennym Studio Słodownia +3 w Starym Browarze.
Prosimy o wzięcie dla dziecka stroju niekrępującego ruchów. Podczas zajęć jesteśmy boso (ewentualnie w antypoślizgowych skarpetkach).

Jak zapisać się na zajęcia?
Pierwsze zajęcia pokazowe są zawsze bezpłatne. Koszt uczestnictwa w jednym warsztacie to 25,00 zł.
Cały cykl (od września do grudnia) składa się z 14 zajęć w łącznej cenie 325,00zł (płatność w dwóch transzach z uwzględnieniem możliwości późniejszego dołączenia do grupy).
Szczegółowe informacje o zapisach pod adresem: dzieci@starybrowarnowytaniec.pl

zdjecie

Hanna Bylka-Kanecka, ur. w 1986 roku w Poznaniu. Mama, teatrolożka, choreografka, performerka, doktorantka kierunku wiedza o teatrze Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Laureatka stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za osiągnięcia w nauce, stypendium Alternatywnej Akademii Tańca 2016 i 2017 oraz stypendium Erasmus, dzięki któremu przez rok studiowała na paryskiej Sorbonie. Ukończyła specjalizację programowanie i produkcja interdyscyplinarnych projektów teatralnych. W pracy magisterskiej analizowała status obecności małych dzieci w przedstawieniach kierowanych do dorosłych widzów. Jej rozprawa doktorska dotyczyć będzie tańca eksperymentalnego dla dzieci. Współzałożycielka kolektywu Holobiont, w ramach którego wraz z Aleksandrą Bożek-Muszyńską zadebiutowała interaktywnym spektaklem DOoKOŁA (2017, produkcja Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk, koprodukcja Malta Festiwal Poznań). Rok później w warszawskim Teatrze Ochoty powstała ich kolejna praca Księżycowo. Obecnie w ramach kolektywu pracuje nad nowym projektem, którego premiera odbędzie się w grudniu w Studio Słodowania +3. Oprócz uczestnictwa w licznych warsztatach, w 2016 roku ukończyła roczny kurs choreografii eksperymentalnej Choreografia w Centrum, organizowanym przez warszawskie Centrum w Ruchu. Uczestniczyła również w trzymiesięcznym intensywnym kursie performansu fizycznego SMASH#9 (2017) w Berlinie, gdzie miała okazję uczyć się miedzy innymi od Marii F. Scaroni, Anny Nowickiej, Alessia Castellacci, Jareda Gradingera, Diego Agullo. W listopadzie rozpocznie roczne studium praktyk somatycznych w pracy z dziećmi w berlińskiej Somatische Akademie.