Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


17.09.2018 - 17.12.2018
Studio Słodownia +3

Szczegółowe informacje o zapisach pod adresem: dzieci@starybrowarnowytaniec.pl

TANIEC (DLA) DZIECI REGULARNE ZAJĘCIA RUCHOWE

SBNT dla Dzieci

Skoczne Łasice
grupa przedszkolna w wieku
od 4 do 6 lat
w godzinach od 15:30 do 16:15

Uważne Pantery
grupa szkolna w wieku
od 7 do 10 lat
w godzinach od 16:30 do 17:45

Zajęcia we wrześniu:
17 września
24 września

Zajęcia w październiku:
1 października
8 października
15 października
22 października
29 października

Zajęcia w listopadzie:
5 listopada
12 listopada
19 listopada
26 listopada

Zajęcia w grudniu:
3 grudnia
10 grudnia
17 grudnia

Dokumenty do pobrania:
- wzór umowy
- regulamin warsztatów
- zasady przetwarzania danych osobowych
- tabela opłat

Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci to pierwszy w Polsce cykliczny projekt koncentrujacy się na rozwoju nurtu tańca współczesnego dla dzieci. W ramach projektu od 2011 roku w Starym Browarze odbywają się warsztaty ruchowe oraz prezentowane ą najciekawsze spektakle taneczne przygotowane z myślą o dziecięcej publiczności. Wiemy co słychacć w światowych trendach dotyczących edukacji tańca i chcemy tę wiedzę wykorzystać do stworzenia stałej grupy zajęciowej dla dzieci. Od września zapraszamy na regularne zajęcia taneczne dla dzieci. Spotkania prowadzone będą przez Hannę Bylkę-Kanecką oraz Aleksandrę Bożek-Muszyńską, artystki mające bogate, międzynarodowe doświadczenie w twórczej pracy z dziećmi i współpracujące w ramach kolektywu Holobiont. Poprzez zabawy ruchowe i swobodną improwizację, artystki stworzą
dzieciom przestrzeń do rozwijania wyobraźni i świadomości ciała, wzmacniania koordynacji ruchowej i przede wszystkim radośsci i uwalniania ekspresji twórczej. Roztańczone dzieciaki w ruch!

IMG 3133

Kiedy?
Zajęcia odbywać się będą regularnie i w stałej grupie, co pozwoli na zbudowanie bezpiecznej i komfortowej atmosfery kreatywnych działań.
Pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek 17 września 2018 (możliwość dołączenia do grupy w późniejszym terminie do momentu wyczerpania miejsc).
- Skoczne Łasice grupa przedszkolna w wieku od 4 do 6 lat, godz. 15:30 - 16:15
- Uważne Pantery grupa szkolna w wieku od 7 do 10 lat, godz. 16:30 - 17:45

Gdzie?
Zajecia będą się odbywać w przepięknym, profesjonalnie wyposażonym i bardzo przestrzennym Studio Słodownia + w Starym Browarze.

Jak zapisać się na zajęcia?
Pierwsze zajęcia pokazowe sa zawsze bezpłatne. Koszt uczestnictwa w jednym warsztacie to 25,00 zł.
Cały cykl (od września do grudnia) składa się z 14 zajęć w łącznej cenie 325,00zł (płatność w dwóch transzach z uwzględnieniem możliwości późniejszego dołączenia do grupy).

Szczegółowe informacje o zapisach pod adresem: dzieci@starybrowarnowytaniec.pl

HOLOBIONT

Aleksandra Bożek-Muszyńska - tancerka, choreografka, performerka, instruktorka tańca współczesnego, trenerka biznesu, filolożka, uczestniczka wielu warsztatów i coachingów ruchowych. Tworzy autorskie choreografie i jest aktywna na polskiej scenie tańca i performansu. Od kilku lat prowadzi także zajęcia z tańca współczesnego i improwizacji dla różnych grup wiekowych. Stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca 2015, 2016 i 2017 realizowanej przez Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk oraz Intensive Course w School For New Dance Development w Amsterdamie w 2015 roku.

Hanna Bylka-Kanecka  - teatrolożka, doktorantka kierunku wiedza o teatrze UAM, laureatka stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za osiągnięcia w nauce, stypendium Erasmus oraz stypendium częściowego Alternatywnej Akademii Tańca 2016 (ASF by Grażyna Kulczyk). Pracę magisterską poświęciła badaniu statusu obecności małych dzieci w przedstawieniach kierowanych do dorosłych widzów. Oprócz uczestnictwa w licznych warsztatach, ukończyła roczny kurs choreografii eksperymentalnej „Choreografia w Centrum”, organizowany przez warszawskie Centrum w Ruchu oraz trzymiesięczny intensywny kurs performansu fizycznego SMASH#9 (2017) w Berlinie.