Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


13.12.2014
11:00
Studio Słodownia +3

Wejściówki w cenie 10 zł (dziecko + opiekun) do nabycia w punktach informacyjnych w Atrium i Pasażu Starego Browaru oraz na ebilet.pl

Monika Kiwak NAZWIJ CIAŁO WARSZTATY STARY BROWAR NOWY TANIEC DLA DZIECI

13 grudnia 2014

11.00-12.00 (dzieci w wieku od 3 do 4 lat + ich rodziny)
13.00-14.30 (dzieci w wieku od 5 do 7 lat + ich rodziny)

Prosimy o zabranie wygodnego stroju i obuwia na zmianę. Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa.

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres e-mail

 

Wychodząc od zabaw z aktywowaniem różnych części ciała, choreografka prowadzi uczestników warsztatu poprzez serię ćwiczeń uruchamiających całe ciało. Ale czy może tańczyć także nos albo ucho? Wykorzystując naturalną ekspresję ruchową i językową dzieci, prowadząca stwarza wspólnie ze wszystkimi uczestnikami warsztatu zaskakujący świat tańca w relacji ze sobą, przestrzenią i rodzicami.

Monika IMG 3090

Monika Kiwakmgr wiedzy o teatrze oraz filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, absolwentka wydziału tańca w Performers House (DK), dyplomowana instruktorka tańca współczesnego, uczestniczka certyfikowanego Kursu Body Mind Centering w Bratysławie; stypendystka Art Stations Foundation (Alternatywna Akademia Tańca 2013); tancerka Eksperymentalnego Studia Tańca Iwony Olszowskiej w Krakowie. Pracuje z dziećmi i młodzieżą oraz dorosłymi głównie metodą improwizacji ruchowej. W pracy z najmłodszymi najbardziej interesuje ją fuzja różnych dziedzin sztuki i nauki z ruchem: plastyki, muzyki, fizyki czy anatomii. Improwizowała m.in. w Dziwnych nie_pokojach”i podczas festiwalu Screen and Sound Fest. Obecnie pracuje nad zagadnieniem podobieństwa zasad komunikacyjnych H.P. Grice'a w języku werbalnym i niewerbalnym.