Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


08.08.2020
10:00
Studio Słodownia +3

wejściówki dostępne na Bilety24.pl

Agata Nowaczyk-Łokaj Moja fala warsztaty

SBNT dla Dzieci

Warsztat odbędzie się w
Studio Słodownia +3

8 sierpnia 2020
10:00-11:30

Warsztaty adresowane są do OSÓB DOROSŁYCH,
którym w tańcu towarzyszyć mogą DZIECI w wieku do ok. 1 roku.
Uczestnikiem zajęć może być każdy dorosły - poziom sprawności ruchowej czy wcześniejsze doświadczenia taneczne nie są istotne.

STRÓJ:
istotny jest wygodny, niekrępujący ruchów strój; poruszamy się na boso lub w skarpetkach antypoślizgowych czy baletkach; przyda się woda do picia.

fot.: Anka Krom

 

Wydarzenie odbędzie się z uwzględnieniem aktualnych wymogów sanitarnych.

 

LOGO POZnan PL RGB PNG2

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Poznań
#poznanwspiera

Przed zakupem wejściówki prosimy o zapoznanie się z
REGULAMINEM WYDARZENIA 

warsztat 08 08 2

Zajęcia improwizacji tanecznych i tańca kreatywnego z elementami Terapii Tańcem, adresowane do OSÓB DOROSŁYCH, którym w tańcu towarzyszyć mogą DZIECI w wieku do ok. 1 roku (najlepiej takie „nieuciekuszki” jeszcze). Na tym spotkaniu taniec rozumieć będziemy jako kreatywny proces umożliwiający indywidualną ekspresję, a nie realizację jakiegoś narzuconego z zewnątrz wzorca. Jest to zachęta do podążania za własnym, naturalnym ruchem i rytmem, do uwalniania oddechu, poprawy krążenia krwi, poszukiwania własnych wzorców ruchowych i odnajdywania nowych, czerpania przyjemności z ruchu. Dzieci na swój sposób uczestniczą w zajęciach - w chuście, na kocyku lub po prostu bawią się w tej samej sali. Jeśli są przy tańczącym opiekunie, wspólne rytmiczne poruszanie się sprzyja rozwojowi mózgu malucha, korzystnie wpływa na rozwój społeczny oraz poczucie bezpieczeństwa.

Tematycznie natomiast zachęcać będę do wakacyjnego poddania się wpływom FALI -takiej delikatnie kołyszącej, a może ekscytująco wzburzonej albo wręcz zapierającej dech w piersiach i wywołującej niepokój? SPOKOJNIE – to będzie Twoja Fala, dokładnie taka, jakiej Ci na dany moment trzeba i jakiej pozwolisz do siebie przyjść.

warsztat 08 08

Agata Nowaczyk Łokaj: z pierwotnego wykształcenia prawniczka, z pasji trenerka improwizacji tanecznych metodą Living Dance Form, zawodowo - oddana organizatorka i autorka warsztatów rozwojowych dla dzieci i dorosłych, właścicielka marki Warsztaty Agaty i miejsca zajęciowego w Poznaniu o tej samej nazwie (https://www.facebook.com/WarsztatyAgaty).

Logo STB 2018