Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


28.11.2005
19:00
Studio Słodownia +3
Teatr Dada von Bzdülöw Juicy flesh / Bonsai spektakl

Juicy flesh

pomysł Katarzyna Chmielewska / choreografia i wykonanie Katarzyna Chmielewska i Anna Steller / opracowanie muzyczne Jacek Staniszewski /światło Michał Kołodziej

Juicy flesh- bywa krwisty, soczysty, pikantny a czasem treściwy niczym słodka kremówka. To smak równie doskonały, co unikatowy, będący raczej kwestią chwili niż trwałego odczucia.

Katarzyna Chmielewska jest współzałożycielem teatru Dada von Bzdülöw. Anna Steller rozpoczęła swoją karierę zawodową w Teatrze Dada. Po raz pierwszy spotkały się na scenie w przedstawieniu Łapiti kontra reszta świata (choreografia - Katarzyna Chmielewska; premiera - 1998).

Obie artystki od paru lat konsekwentnie biorą udział w projektach polskich i zagranicznych. Ich najnowsze przedsięwzięcie, to okazja do wymiany zebranego doświadczenia i skonfrontowania go w trakcie wspólnej kreacji. To spotkanie sceniczne mogło zaowocować właśnie jako Juicy Flesh.


Bonsai

choreografia Katarzyna Chmielewska / tańczy Leszek Bzdyl / światło Michał Kołodziej

Bonsai to opowieść o formowaniu się wbrew własnej woli.
albo też....
Bonsai to opowieść o formowaniu się w zgodzie z własną wolą.
Nadać nowy kształt - uzyskać nowy kształt, choćby za pomocą obwiązywania drutem (w przenośni oczywiście...). Nadać nowy kształt - uzyskać nowy kształt choćby na chwilę. Ubawić się i zapomnieć.
Spełniamy się w deformacjach.