Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


27.05.2013
18:00
Studio Słodownia +3
Aleksandra Borys Fajfy o szóstej zajęcia taneczne dla początkujących

prowadzenie
Aleksandra Borys

wejściówki
fajf (5zł)

czas trwania
ok.90 min

strój
wygodny i swobodny

Zajęcia nie wymagają profesjonalnego przygotowania, są otwarte dla WSZYSTKICH amatorów - miłośników współczesnego tańca! Zwłaszcza dla tych, którzy zawsze marzyli, żeby na własnej skórze doświadczyć tanecznej radości i pozytywnej energii jaką daje, ale dotąd bali się spróbować!

Dzięki potańcówkom prowadzonym przez pracujących w przestrzeniach starobrowarowej Słodowni artystów, poznacie nie tylko tajniki tanecznej sztuki , ale przede wszystkim galerię osobowości, która sprawia, że Studio Słodownia +3 wibruje taneczna energią. Teraz także tą waszą!

Aleksandra Borys ukończyła Codarts / Rotterdam Dance Academy w Holandii oraz Państwową Szkołę Baletową w Łodzi. Uczestniczła w programie dla młodych choreografów Tour d’Europe des Chorégraphes. Współpracowała z choreografami z Hiszpanii, Polski, Izraela, Anglii, Belgii, Holandii i Włoch. Stworzyła oraz współtworzyła kilka spektakli, które wystawiane były w Holandii, Polsce, Chorwacji oraz Anglii. W roku 2010 stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Solo „Lost in details” znalazło się w wśród 20 najciekawszych spektakli 2011 roku rekomendowanych przez sieć prezenterów Aerowaves.