Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


20.05.2013
18:00
Studio Słodownia +3
Agnieszka Noster Fajfy o szóstej zajęcia taneczne dla początkujących

prowadzenie
Agnieszka Noser

wejściówki
fajf (5zł)

czas trwania
ok.90 min

strój
wygodny i swobodny

Zajęcia nie wymagają profesjonalnego przygotowania, są otwarte dla WSZYSTKICH amatorów - miłośników współczesnego tańca! Zwłaszcza dla tych, którzy zawsze marzyli, żeby na własnej skórze doświadczyć tanecznej radości i pozytywnej energii jaką daje, ale dotąd bali się spróbować!

Dzięki potańcówkom prowadzonym przez pracujących w przestrzeniach starobrowarowej Słodowni artystów, poznacie nie tylko tajniki tanecznej sztuki , ale przede wszystkim galerię osobowości, która sprawia, że Studio Słodownia +3 wibruje taneczna energią. Teraz także tą waszą!

Agnieszka Noster, związki z tańcem utrzymuje od ponad 20 lat; w latach 90-tych minionego wieku wiedzę taneczną zdobywała i rozwijała m.in. w ramach warsztatów i coachingów (bo innego sposobu nie było)pracując w teatrach tańca: Śląskim i Gdańskim. Przez ostatnie lata stara się dzielić z młodymi ludźmi tym co jej się wydaje, że wie. Jednocześnie stara się nadal uczyć się od innych- np. w ramach AAT ,a czasem korzystając z zaproszeń do projektów tanecznych; Towarzystwa Gimnastycznego, Artystycznej Grupy Koncentrat, działań Mikołaja Mikołajczyka. Zbliżając się do lat studentów III wieku, pozwoliła sobie zeszłego roku zostać absolwentką Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.