Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


08.04.2013
18:00
Studio Słodownia +3
Fajfy o szóstej

wejściówki : fajf (5zł)
czas trwania: ok.90 min
strój: wygodny i swobodny

W latach 70-tych fajfami nazywano bardzo popularne popołudniowe potańcówki. Dziś modyfikujemy tę formę i od kwietnia, w każdy poniedziałek, zapraszamy Was na nasze FAJFY – czyli poniedziałkowe tańce i zajęcia ruchowe pod okiem dyżurnych kaowców - rezydentów programu Stary Browar Nowy Taniec! Zajęcia nie wymagają profesjonalnego przygotowania, są bezwarunkowo otwarte dla WSZYSTKICH amatorów - miłośników współczesnego tańca! A zwłaszcza tych, którzy zawsze marzyli, żeby na własnej skórze doświadczyć tanecznej radości i ładować akumulatory niekończącą się dawką pozytywnej energii, ale dotąd bali się spróbować!

Dzięki potańcówkom prowadzonym przez pracujących w przestrzeniach starobrowarowej Słodowni artystów, poznacie nie tylko tajniki tanecznej sztuki , ale także bohaterów Starego Browaru Nowego tańca, którzy dzień po dniu sprawiają, że Studio Słodownia +3 wibruje taneczna energią. Teraz także i waszą!

Wejdźcie w nowy tydzień tanecznym krokiem!

Kolejne Fajfy poprowadzi nasz Kaowiec-niespodzianka: Jobbágy Bernadett, rezydentka programu VARP, która pracuje właśnie w Studio Słodownia +3 nad projektem Misero Prospero. Janusz Orlik poprowadzi zajęcia 22 i 29.04, kiedy to porwie nas w tany z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca.