Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


16.05.2016
18:00
Studio Słodownia +3

wejściówki - 1fajf (5zł)

ALEKSANDA BOŻEK-MUSZYŃSKA FAJFY O SZÓSTEJ ZAJĘCIA TANECZNE DLA AMATORÓW
Aleksandra Bożek-Muszyńska poprowadzi zajęcia
16 maja 2016.
Zajęcia trwać będą ok. 1,5 godziny

Wejściówki na Fajfy dostępne w dniu imprezy przed wejściem do Studio Słodownia +3.
Przypominamy o wygodnym, elastycznym i komfortowym stroju!

W latach 70-tych fajfami nazywano bardzo popularne popołudniowe potańcówki. Dziś modyfikujemy tę formę: w każdy poniedziałek, zapraszamy Was na nasze FAJFY – czyli poniedziałkowe tańce i zajęcia ruchowe pod okiem dyżurnych kaowców - rezydentów programu Stary Browar Nowy Taniec!

fajfy fot. K Pictures Art Stations Foundation by Grayna Kulczyk

Zajęcia nie wymagają profesjonalnego przygotowania, są bezwarunkowo otwarte dla wszystkich amatorów - miłośników współczesnego tańca! A zwłaszcza tych, którzy zawsze marzyli, żeby na własnej skórze doświadczyć tanecznej radości i ładować akumulatory niekończącą się dawką pozytywnej energii, ale dotąd bali się spróbować!

Dzięki potańcówkom prowadzonym przez pracujących w przestrzeniach starobrowarowej Słodowni artystów, poznacie nie tylko tajniki tanecznej sztuki , ale także bohaterów Starego Browaru Nowego tańca, którzy dzień po dniu sprawiają, że Studio Słodownia +3 wibruje taneczna energią. Teraz także i waszą!

30 FAJFY fot.kpictures

Aleksandra Bożek-Muszyńska - tancerka, performerka, choreografka, instruktor tańca współczesnego, trener biznesu, filolożka, stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca 2015 realizowanej przez Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk oraz Intensive Course organizowanego przez School For New Dance Development w Amsterdamie. Od 2007 roku zwiazana z warszawskim teatrem Mufmi Anny Piotrowskiej. Autorka choreografii solowych i duetów, m.in. do projektu "Free.dom" powstałego w ramach programu AGON, organizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca. Jej solo "I know №Thing" zdobyło tytuł "The best solo" na międzynarodowym festiwalu Solo & Duo w Budapeszcie oraz było prezentowane na festiwalu „Lucky Trimmer” w Berlinie. Współpracowała m.in. z Fundacją „Appendix” z Wiednia („Before It made us wild”), Fundacją „PerForm” z Warszawy (Kalendarz Performatywnej Warszawy), czy amerykańską choreografką Rebecką Lazier („There Might Be Others”). Jej ostatnia praca „Mandatum”, która powstała w ramach rezydencji artystycznej w Budapeszcie, zdobyła 3 nagrody na konkursie choreograficznym „3,2,1…TANIEC” w Krakowie.