Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


11.01.2016
18:00
Studio Słodownia +3

wejściówki: 5zł (jeden fajf)
dostępne przed wejściem

KRYSTYNA LAMA SZYDŁOWSKA FAJFY O SZÓSTEJ ZAJĘCIA TANECZNE DLA AMATORÓW
Krystyna Szydłowska poprowadzi zajęcia 5 grudnia 2016 roku.
Zajęcia trwać będę ok. 1,5 godziny

Wejściówki na Fajfy dostępne w dniu imprezy przed wejściem do Słodowni +1.
Przypominamy o wygodnym, elastycznym i komfortowym stroju!

26 FAJFY fot.kpictures

W latach 70-tych fajfami nazywano bardzo popularne popołudniowe potańcówki. Dziś modyfikujemy tę formę: w każdy poniedziałek, zapraszamy Was na nasze FAJFY – czyli poniedziałkowe tańce i zajęcia ruchowe pod okiem dyżurnych kaowców - rezydentów programu Stary Browar Nowy Taniec! Zajęcia nie wymagają profesjonalnego przygotowania, są bezwarunkowo otwarte dla wszystkich amatorów - miłośników współczesnego tańca! A zwłaszcza tych, którzy zawsze marzyli, żeby na własnej skórze doświadczyć tanecznej radości i ładować akumulatory niekończącą się dawką pozytywnej energii, ale dotąd bali się spróbować!

Dzięki potańcówkom prowadzonym przez pracujących w przestrzeniach starobrowarowej Słodowni artystów, poznacie nie tylko tajniki tanecznej sztuki , ale także bohaterów Starego Browaru Nowego tańca, którzy dzień po dniu sprawiają, że Studio Słodownia +3 wibruje taneczna energią. Teraz także i waszą!

fajfy fot. K Pictures Art Stations Foundation by Grayna Kulczyk

Krystyna LAMA Szydłowska absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu (kierunek kompozycja i techniki tańca). Stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca 2015. Aktualnie studentka Akademi Muzycznej w Łodzi na kierunku Choreografia (studia drugiego stopnia).W latach 1997–2009 była związana z Prywatną Szkołą Tańca i Baletu „Fouette” w Poznaniu, a od 2009 - 2012 roku ze Sceną Tańca Współczesnego. Pracowała między innymi z Witoldem Jurewiczem przy spektaklu W, Januszem Orlikiem Not perfect, Isabelle Shad Collective Jumps. Od 2009 roku prowadzi taneczne zajęcia oraz warsztaty z dziećmi i młodzieżą. Angażuje się w liczne wolontariaty. Uczestniczyła w wielu warsztatach i coachingach tanecznych. Stworzyła wraz z Zofią Tomczyk Fundację KINESTREFA by wspólnie tworzyć, zdobywać wiedzę oraz dzielić się tym co już wiedzą. W 2015 stworzyły pierwszy spektakl "Banalnie łatwy trik". Życiowo i zawodowo od zawsze związana z Poznaniem. W tanecznych poszukiwaniach sięga po różne formy rozwoju i techniki. Łączy taniec z wszystkim innym co tylko możliwe, by znaleźć nowe drogi i rozwiązania. Szuka nieskończoności w ruchu ale przede wszystkim prawdy i jego autentyczności. Z uczniami stara się pracować nad zwiększeniem świadomości ciała poprzez poszerzanie jego kreatywności.