Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


12.10.2015
18:00
Studio Słodownia +3

wejściówki: 5zł (jeden fajf)
dostępne przed wejściem

Agata Siniarska FAJFY O SZÓSTEJ ZAJĘCIA TANECZNE DLA AMATORÓW

Agata poprowadzi zajęcia
w poniedziałek 3 października

Wejściówki na Fajfy dostępne w dniu imprezy przed wejściem do Studio Słodownia +1.
Przypominamy o wygodnym, elastycznym i komfortowym stroju!

W latach 70-tych fajfami nazywano bardzo popularne popołudniowe potańcówki. Dziś modyfikujemy tę formę i w każdy poniedziałek, zapraszamy Was na nasze Fajfy - czyli poniedziałkowe tańce i zajęcia ruchowe pod okiem dyżurnych kaowców - rezydentów programu Stary Browar Nowy Taniec! Zajęcia nie wymagają profesjonalnego przygotowania, są bezwarunkowo otwarte dla wszystkich amatorów - miłośników współczesnego tańca! A zwłaszcza tych, którzy zawsze marzyli, żeby na własnej skórze doświadczyć tanecznej radości i ładować akumulatory niekończącą się dawką pozytywnej energii, ale dotąd bali się spróbować!

Dzięki zajęciom prowadzonym przez pracujących w przestrzeniach starobrowarowej Słodowni artystów, poznacie nie tylko tajniki tanecznej sztuki, ale także bohaterów Starego Browaru Nowego Tańca, którzy dzień po dniu sprawiają, że Studio Słodownia +3 wibruje taneczna energią. Kolejny sezon Fajfów otworzą zajęcia prowadzone przez Martę Ziółek, rezydentkę wystawy LET'S DANCE, na stałe mieszkającą w Warszawie.

agata siniarska / cyborgiczna forma, o zmiennym stopniu produkcji, wielu talentach i przeszlosci kryminalnej, świadomie dzialajaca rozdział po rozdziale w przestrzeniach choreograficznych sekwencji. jako komponent złożonych procesów, agate pociągają sprzeczne stanowiska oraz utopie, co jest jej inspiracja w zaangażowaniu politycznym, społecznym oraz emocjonalnym. kazde z jej poczynan, podsycane przez energię świetlnego spektrum, robi z pasją i wielką fascynacją. wielokrotnie nie samotnie, ale w kompanii wielu wspaniałych awanturników.

cargocollective.com/agatasiniarska