Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


11.07.2020
09:30
Studio Słodownia +3

wejściówki dostępne na Bilety24.pl

Monika Paszkowska-Toboła W rytmie dziecka warsztaty

SBNT dla Dzieci

Zajęcia odbęda się w
Studio Słodownia +3

2 grupy warsztatowe:

9:30-10:30 rodzice z dziećmi od 5 do 8 miesiąca życia, które jeszcze nie pełzają i nie chodzą na czworakach

11:00-12:00  rodzice z dziećmi od 9 do 12 miesiąca życia, które już się same przemieszczają ale jeszcze nie chodzą

 

Wydarzenie odbędzie się z uwzględnieniem aktualnych wymogów sanitarnych.

 

LOGO POZnan PL RGB PNG2

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Poznań
#poznanwspiera

warsztat 11 07 20

“W rytmie dziecka”, to warsztaty pracy z ciałem, najpierw ciałem rodzica, by poczuł, przypomniał sobie, co się z nim dzieje, gdy porusza się w sposób, właściwy jego dziecku, potem z ciałem malucha -jak bacznie obserwować, mądrym dotykiem wyczuwać i ruchem wspierać dziecko w jego rozwoju ruchowym, społecznym i emocjonalnym od najwcześniejszych etapów życia.

Warsztaty oparte na metodzie Moshe Feldenkraisa i  kontynuatorek jego idei w pracy z dziećmi Anat Baniel i Chavy Shelhav pozwalają rodzicom  wzmacniać zaufanie do własnych rodzicielskich instynktów przez rozwijanie świadomości swojego ciała, czytelniejsze komunikowanie się z dzieckiem i pełniejsze rozumienie etapów jego rozwoju.

Zajęcia poprowadzi Monika Paszkowska-Toboła, dyplomowana nauczycielka Metody Feldenkraisa, po 4-letnim szkoleniu w Lewes UK i licznych warsztatach pogłębiających. Od 9 lat prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne dla dorosłych, dzieci o specjalnych potrzebach i ich rodziców, sportowców, tancerzy oraz muzyków.

Metoda Feldenkraisa jest dla niej nieustannym źródłem inspiracji w codziennym życiu oraz w towarzyszeniu 7-letniemu synkowi Antkowi.