Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


02.03.2020
16:15
Studio Słodownia +3

Stała grupa warsztatowa dla dzieci w wieku przedszkolnym (od 4 do 6 lat).
Szczegółowe informacje o zapisach pod adresem:
dzieci@starybrowarnowytaniec.pl

TANIEC (DLA) DZIECI Regularne zajęcia ruchowe

Zajęcia wstrzymane do odwołania z powodu epidemii koronawirusa.

SBNT dla Dzieci

Zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat.

Poniedziałki w godz.
16:15-17:00.

Kalendarz zajęć:

2, 9, 30 marca

20, 27 kwietnia

4, 11, 18, 25 maja

LOGO POZnan PL RGB PNG2

Projekt dofinansowany z budżetu miasta Poznań
#poznańwspiera

Roztańczone Rodziny to pierwszy w Polsce cykliczny projekt koncentrujący się na rozwoju nurtu tańca współczesnego dla dzieci. W ramach projektu od 2011 roku w Starym Browarze odbywają się warsztaty ruchowe oraz prezentowane są najciekawsze spektakle taneczne przygotowane z myślą o dziecięcej publiczności. Wiemy co słychać w światowych trendach dotyczących edukacji tańca i chcemy tę wiedzę wykorzystać do stworzenia stałej grupy zajęciowej dla dzieci. Od marca zapraszamy cykl regularnych zajęć tanecznych dla dzieci. Spotkania prowadzone będą przez Hannę Bylkę-Kanecką, poznańską artystkę współtworzącą kolektyw Holobiont. Poprzez zabawy ruchowe i swobodną improwizację, prowadząca stworzy dzieciom przestrzeń do rozwijania wyobraźni i świadomości ciała, wzmacniania koordynacji ruchowej i przede wszystkim radości i uwalniania ekspresji twórczej. Roztańczone dzieciaki w ruch!

taniec dla dzieci 2

Dla kogo?

Zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat.

Kiedy?
Zajęcia odbywać się będą regularnie i w stałej grupie, co pozwoli na zbudowanie bezpiecznej i komfortowej atmosfery kreatywnych działań.

Pierwsze zajęcia obecnego cyklu odbędą się 2 marca 2020 (możliwość dołączenia do grupy w późniejszym terminie do momentu wyczerpania miejsc), kolejne zajęcia w poniedziałki o godzinie 16:15-17:00.

Gdzie?
Zajęcia będą odbywać się w, profesjonalnie wyposażonym i bardzo przestrzennym Studio Słodownia +3 w Starym Browarze.

Jak zapisać się na zajęcia?
Osoby, które uczestniczyły w zajęciach w ubiegłych latach mają pierwszeństwo zapisów. Dla osób dołączających do grupy pierwsze zajęcia pokazowe są zawsze bezpłatne. Koszt uczestnictwa w jednym spotkaniu to 30 zł. Cały cykl (od marca do maja) składa się z 9 zajęć (daty spotkań w kolumnie po lewej). Płatność za zajęcia odbywa się w trzech transzach.

Szczegółowe informacje i zapisy pod adresem:
dzieci@starybrowarnowytaniec.pl

zdjecie 

Hanna Bylka-Kanecka, ur. w 1986 roku w Poznaniu. Mama, teatrolożka, choreografka. Doktorantka kierunku wiedza o teatrze Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Laureatka stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za osiągnięcia w nauce, stypendium Alternatywnej Akademii Tańca 2016 i 2017 oraz stypendium Erasmus, dzięki któremu przez rok studiowała na paryskiej Sorbonie. Ukończyła specjalizację programowanie i produkcja interdyscyplinarnych projektów teatralnych. W pracy magisterskiej analizowała status obecności małych dzieci w przedstawieniach kierowanych do dorosłych widzów. Jej rozprawa doktorska dotyczyć będzie tańca eksperymentalnego dla dzieci. Współzałożycielka kolektywu Holobiont tworzącego rodzinne spektakle interaktywne (“DOoKOŁA” prod. Art Stations Foundation, “Księżycowo” prod. Teatr Ochoty, “_on_line__” prod. Art Stations Foundation, “Gdzie kształty mają szyje” prod. Centrum Sztuki Dziecka).  Obecnie dokształca się w zakresie ruchowej pracy z dziećmi w berlińskiej Somatische Akademie.