Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


04.02.2019
15:45
Studio Słodownia +3

Stała grupa warsztatowa dla dzieci w wieku przedszkolnym (od 4 do 6 lat).
Szczegółowe informacje o zapisach pod adresem: dzieci@starybrowarnowytaniec.pl

SKOCZNE ŁASICE TANIEC (DLA) DZIECI Regularne zajęcia ruchowe

sbnt15 www logo
Jubileusz
Stary Browar Nowy Taniec

SBNT dla Dzieci

Skoczne Łasice 
grupa przedszkolna w wieku 
od 4 do 6 lat
w godzinach od 15:45 do 16:30

Zajęcia w lutym:

4 lutego

11 lutego

18 lutego

25 lutego

Zajęcia w marcu:

4 marca

11 marca

18 marca

25 marca

Zajęcia w kwietniu:

1 kwietnia

8 kwietnia

15 kwietnia

29 kwietnia

Roztańczone Rodziny to pierwszy w Polsce cykliczny projekt koncentrujący się na rozwoju nurtu tańca współczesnego dla dzieci. W ramach projektu od 2011 roku w Starym Browarze odbywają się warsztaty ruchowe oraz prezentowane ą najciekawsze spektakle taneczne przygotowane z myślą o dziecięcej publiczności. Wiemy co słychać w światowych trendach dotyczących edukacji tańca i chcemy tę wiedzę wykorzystać do stworzenia stałej grupy zajęciowej dla dzieci. Od września zapraszamy na regularne zajęcia taneczne dla dzieci. Spotkania prowadzone będą przez Hannę Bylkę-Kanecką artystkę mające bogate, międzynarodowe doświadczenie w twórczej pracy z dziećmi. Poprzez zabawy ruchowe i swobodną improwizację, prowadząca stworzy dzieciom przestrzeń do rozwijania wyobraźni i świadomości ciała, wzmacniania koordynacji ruchowej i przede wszystkim radości i uwalniania ekspresji twórczej. Roztańczone dzieciaki w ruch!

taniec dla dzieci 2

Kiedy?

Zajęcia odbywać się będą regularnie i w stałej grupie, co pozwoli na zbudowanie bezpiecznej i komfortowej atmosfery kreatywnych działań.

Pierwsze zajęcia obecnego cyklu odbędą się w poniedziałek  4 lutego 2019 (możliwość dołączenia do grupy w późniejszym terminie do momentu wyczerpania miejsc).

- Skoczne Łasice grupa przedszkolna w wieku od 4 do 6 lat, godz. 15:45 - 16:30

- Uważne Pantery grupa szkolna w wieku od 7 do 8 lat, godz. 16:45 - 17:30

Gdzie?

Zajęcia będą odbywać się w przepięknym, profesjonalnie wyposażonym i bardzo przestrzennym Studio Słodownia +3 w Starym Browarze oraz w Studio Słodownia +1.

Jak zapisać się na zajęcia?

Osoby, które uczestniczyły w zajęciach w 2018 roku mają pierwszeństwo zapisów (do 20 stycznia). Dla osób dołączających do grupy pierwsze zajęcia pokazowe są zawsze bezpłatne. Koszt uczestnictwa w jednym warsztacie to 25,00 zł.

Cały cykl (od lutego do kwietnia) składa się z 12 zajęć. Płatność za zajęcia odbywa się w dwóch transzach..

Szczegółowe informacje o zapisach pod adresem: dzieci@starybrowarnowytaniec.pl

zdjecie

Hanna Bylka-Kanecka, ur. w 1986 roku w Poznaniu. Mama, teatrolożka, choreografka, performerka, doktorantka kierunku wiedza o teatrze Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Laureatka stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za osiągnięcia w nauce, stypendium Alternatywnej Akademii Tańca 2016 i 2017 oraz stypendium Erasmus, dzięki któremu przez rok studiowała na paryskiej Sorbonie. Ukończyła specjalizację programowanie i produkcja interdyscyplinarnych projektów teatralnych. W pracy magisterskiej analizowała status obecności małych dzieci w przedstawieniach kierowanych do dorosłych widzów. Jej rozprawa doktorska dotyczyć będzie tańca eksperymentalnego dla dzieci. Współzałożycielka kolektywu Holobiont, w ramach którego wraz z Aleksandrą Bożek-Muszyńską zadebiutowała interaktywnym spektaklem “DOoKOŁA” (2017, produkcja Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk, koprodukcja Malta Festiwal Poznań). Rok później w warszawskim Teatrze Ochoty powstała ich kolejna praca “Księżycowo”. W grudniu 2018 miała miejsce premiera najnowszego projektu kolektywu “_on_line__” (ASF, przy wsparciu Miasta Poznań) . Oprócz uczestnictwa w licznych warsztatach, w 2016 roku ukończyła roczny kurs choreografii eksperymentalnej Choreografia w Centrum, organizowanym przez warszawskie Centrum w Ruchu. Uczestniczyła również w trzymiesięcznym intensywnym kursie performansu fizycznego SMASH#9 (2017) w Berlinie. Obecnie dokształca się w zakresie ruchowej pracy z dziećmi w berlińskiej Somatische Akademie.