Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


07.07.2019
11:00
Studio Słodownia +3

Bilety do nabycia przed wejściem po wcześniejszej rezerwacji.

Karolina Dorożała Rodziny w ruch! warsztat dla dzieci

sbnt15 www logo2

Jubileusz
Stary Browar Nowy Taniec

Warsztat dla rodziców z dziećmi w wieku 1,5 – 3 lat

7 lipca 2019
godz. 11:00
Studio Słodownia +3

Prowadząca:
Karolina Dorożała

Bilety do nabycia przed wejściem. Ilość miejsc ograniczona.
Prosimy o zgłoszenia i zapisy pod adresem:
karolina.dorozala@wp.pl

wejściówka rodzinna na warsztaty
(jedno dziecko wraz z jednym opiekunem) 15zł

wejściówka na warsztaty
(dodatkowe dziecko) 10zł

wejściówka na warsztaty
(dodatkowy dorosły) 15zł

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Poznania #poznanwspiera 

karolina rodziny w ruch sm

Warsztat będzie zaproszeniem do przestrzeni, w której zarówno dzieci, jak i ich rodzice/opiekunowie doświadczać będą przyjemności jaką daje naturalny swobodny ruch, kontakt ze swoim ciałem i taneczna relacja z innymi. Poprzez zabawę ruchowo-taneczną będziemy uczyli się od siebie nawzajem i rozwijali kreatywność w ruchu z innymi osobami. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą poruszać się w zgodzie ze sobą, własnym rytmem i możliwościami.

Wspólny ruch stymuluje zmysły, rozbudza dziecięcą twórczość, rozwija relacje oraz uczy akceptacji, a naturalny taniec pozwala na swobodną ekspresję i pomaga w budowaniu własnej tożsamości. Rodzic/opiekun bawiąc się wraz z dziećmi rozbudza swoje „wewnętrzne dziecko”.

Karolina Dorożała - z wykształcenia kulturoznawca i instruktorka tańca terapeutycznego po studium w Tanztherapie Zentrum Berlin. Stypendystka programu współpracy międzynarodowej Instytutu Muzyki i Tańca, po kursie doskonalącym pt. Metoda Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherborne. Pasjonatka m.in. metody Life/Art Process ® Anny Halprin.  Prowadzi warsztaty rozwojowe i zajęcia taneczne dla osób dorosłych oraz opiekunów z małymi dziećmi.

O projekcie:
Warsztat „Rodziny w ruch!” to część projektu „Roztańczone Rodziny 2019” - dziewiątej edycji pionierskiego na skalę Polski poznańskiego programu edukacyjnego z dziedziny tańca współczesnego dla rodzin z najmłodszymi dziećmi. Jest to spotkanie z ciekawymi choreografami, tancerzami i artystami pracującymi w obszarze teatru tańca i sztuki współczesnej dla dzieci. Przygotowane w ramach programu wydarzenia, to zarówno spektakle dla bardzo młodych widzów, jak i warsztaty ruchowa dla zupełnie malutkich i nieco starszych dzieci oraz ich opiekunów.