Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


25.07.2020
11:00
Park Dąbrowskiego / Stary Browar

wejściówki dostępne na Bilety24.pl

Paweł Kubiak Na tropie ruchu warsztaty

SBNT dla Dzieci

Warsztaty dla rodzin z dziećmi 3-6 lat.

Zajęcia odbędą się w
Parku Starego Browaru
(w razie deszczu w Studio Słodownia +3)

11:00 -12:30

Zbiórka przy wejściu do budynku Słodowni obok restauracji Weranda.

fot. Jakub Wittchen

Wydarzenie odbędzie się z uwzględnieniem aktualnych wymogów sanitarnych.

LOGO POZnan PL RGB PNG2

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Poznań
#poznanwspiera

Przed zakupem wejściówki prosimy o zapoznanie się z
REGULAMINEM WYDARZENIA

IMG 8319 Jakub Wittchen dla Stary Browar 600x400

W dzisiejszych czasach dużo mówi się o zaniku relacji na płaszczyźnie dziecko-rodzic. Może to przez zabieganie? Może przez brak zrozumienia? Uczestnicy zajęć dowiedzą się, że można inaczej! 

Na zajęciach, w atmosferze akceptacji prowadzący stworzy przestrzeń przede wszystkim do dobrej zabawy w ruchu - co jest piękną drogą do pełnego bycia z dzieckiem. Scenariusz zajęć zainspirowany będzie metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, kontakt improwizacją i acroyogą. Dzięki zajęciom uczestnicy lepiej poznają własne ciała, zdobędą pewność siebie i rozwiną poczucie bezpieczeństwa w nawiązywaniu kontaktu z drugim i współpracy z grupą. A przede wszystkim poznają inspirujące narzędzia do późniejszych, rodzinnych zabaw tanecznych w domu.

Paweł Kubiak - studiuje pedagogikę, od 4 lat aktywnie pracuje z dziećmi - przedszkole leśne, korepetycje, animacje. Bardzo bliskie są mu słowa: zanim zaczniemy myśleć o tym jak wychowywać dzieci, pomyślmy co zrobić, by im w tym nie przeszkadzać. Być, słuchać, towarzyszyć. Jego inspiracje to ruch spontaniczny, kontakt improwizacja, capoeira i acroyoga. W ruchu interesuje go relacja - ze sobą, partnerem, grupą. Na swojej drodze kieruje się ciekawością i radością płynącą z wyrażania siebie.

Logo STB 2018