Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


29.10.2017
11:00
Studio Słodownia +3

Bilety w cenie 15zł (dziecko + opiekun) do nabycia w punktach informacyjnych Starego Browaru, księgarniach Empik oraz na portalu ebilet.pl

Monika Kiwak I KROPKA WARSZTATY SBNT DLA DZIECI ROZTAŃCZONE RODZINY

SBNT dla Dzieci

29 października o godzinie 11:00 Monika Kiwak poprowadzi zajęcia dla dzieci w wieku od lat 5 do lat 8 wraz z opiekunami.
Warsztaty odbywać się będą w Studio Słodownia +3 w poznańskim Starym Browarze. Czas trwania 1h.

Warsztat zakłada aktywne uczestnictwo w zabawie dorosłych i dzieci.
Będziecie czuć komfortowo, jeżeli przyjdziecie ok.15 min przed rozpoczęciem warsztatu.
Prosimy o zabranie wygodnego stroju a ćwiczyć będziemy boso lub w skarpetkach antypoślizowych.

W warsztatach mogą wziąć udział uczestnicy spotkania
1/2 dla osób pracujących z dziećmi. Więcej o spotkaniu tutaj

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres e-mail:
m.maciejewski@art
stationsfoundation5050.com

Warsztaty prowadzi Monika Kiwak
FB Monika Kiwak - dancing body
www.taniecpolska.pl/ludzie/40

zdjęcie © Jagoda Vasco
"i kropka" Monika Kiwak
Festiwal Sztuka Szuka Malucha 2017

i kropka to warsztat ruchowy dla rodzin, na temat fizycznej relacji w przestrzeni pomiędzy dzieckiem a dorosłym. Wszystko zacznie się od jednej kropki na podłodze. Co ona może mieć wspólnego z ruchem? Czy rząd kropek gdzieś nas doprowadzi? A co się stanie jak kropka spotka kreskę? Będziemy bawić się będąc blisko i daleko od siebie w przestrzeni, w relacji z jedną osobą i grupą,wykorzystując wybrane komponenty tańca współczesnego.

monika kiwak

Monika Kiwak magister filologii polskiej i magister wiedzy o teatrze (dramatologia) na Uniwersytecie Jagiellońskim; absolwentka wydziału tańca w Performers House (Dania), dyplomowana instruktorka tańca współczesnego (Narodowe Centrum Kultury), uczestniczka certyfikowanego Kursu Body Mind Centering® (Słowacja, Polska 2011 - 2015). W 2013, 2015 i 2017 roku otrzymała stypendium na udział w Alternatywnej Akademii Tańca ,realizowanej przez Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk. Rezydentka projektu Dance Move Cities (Kraków, Ryga 2013 - 2014). W 2017 roku otrzymała stypendium na odbycie wizyty studyjnej i warsztat Segni Mossi w Rzymie dzięki wsparciu Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk. Od 2008 do 2015 roku tańczyła w Eksperymentalnym Studio Tańca Iwony Olszowskiej w Krakowie, praktykując improwizację z podejściem BMC®. Zafascynowana jest anatomią i motoryką ruchu. Z pasją pracuje zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi oraz rodzinami.

logo czasdzieci jpg   NOWE taniecPOLSKA logo www   qlturka znak podpis RGB 

  Iks logo    logo miasto dzieci