Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


16.06.2019
23:59
deadline zgłoszeń
Coaching z Rivką Rubin ALTERNATYWNA AKADEMIA TAŃCA 2019

aat 2019 sm

24-28.06.2018
(w ramach Stary Browar Nowy Taniec na  Malcie)

Rivca Rubin
Upwording Your World

Deadline nadsyłania zgłoszeń - niedziela 16 czerwca 2019 roku o godz. 23:59

zgłoszenia wraz z profesjonalnym CV i listem motywacyjnym w języku angielskim należy przesyłać na adres 
m.harasimowicz@artstations
foundation5050.com

w tytule zgłoszenia: AAT Rubin
koszt uczestnictwa: 300zł

RivcaRubin

Upwording Your World czyli jak małe zmiany w sposobie myślenia i mówienia generują ogromny wpływ.

Oto globalne wezwanie do zmiany myślenia poprzez przeformułowanie naszego codziennego języka (Upwording).

W tym pięciodniowym intensywnym treningu będziecie mogli odkryć, jak przenieść się z miejsca, gdzie teraz jesteście, do miejsca, w którym  chcecie być. Aby to zrobić, skupimy się na kilku elementach: jak określić pożądaną atrakcyjną dla siebie wizję siebie (swojej sytuacji), tę którą chcesz potem zrealizować? jak  odkryć to, co jest nam pomocne lub rozpoznać co utrudnia komunikowanie się z samym sobą i z innymi, oraz jak poprzez Upwording móc pracować  z osobami, z których opiniami niekoniecznie się zgadzamy. Zrozumiemy, co napędza działania i zachowania ludzi, nauczymy się prostej metody "clean coaching", przydatnej przy wspieraniu innych oraz odkryjemy jak skutecznie, ale i komfortowo, dawać i przyjmować informacje zwrotne (feedback);  spróbujemy nazwać  strategie, które sprawią, że konflikt stanie się kreatywnym wyzwaniem, oraz  pozyskać  nowe metody kreatywnego myślenia zarówno dla procesu tworzenia, (samo)udoskonalenia, jak i rozwiązywania problemów.

Zajęcia pozwolą nam  zwiększyć pewność siebie, wyzwolić własny kreatywny potencjał,  rozwinąć zdolności liderskie i umiejętność tworzenia bardziej satysfakcjonujących, ożywionych, trwałych związków zarówno w pracy (i w procesie twórczym), jak i w  życiu rodzinnym,  społeczeństwie, czy  w obrębie różnych  kultur, by świadomie tworzyć świat, w którym wszyscy będziemy chcieli żyć.

Słowa Zmieniają Światy - twój, mój, nasz.

Rivca Rubin pomaga ludziom w życiu życiem, którego pragną: artystom w realizacji ich wizji, zrozumieniu i rozwinięciu ich własnej praktyki; firmom i organizacjom  w określeniu kierunku ich rozwoju, dostosowaniu sposobów pracy do wyznawanych wartości i w kreowaniu kultury pracy, dzięki której wszyscy czują się zaangażowani, docenieni i zmotywowani do rozwoju. Jest dyrektorem  Imagine - organizacji zajmującej się zagadnieniami liderstwa i rozwoju oraz mentoringiem  kulturalnych aktywistów, artystów, moderatorów i programatorów. W 2016 roku Rivca stworzyła  Uptimism – globalny ruch postulujący i inspirujący przemianę myślenia  poprzez zmianę codziennego języka. W centrum jej działań leży przekonanie o konieczności odejścia od życia w poczuciu przymusu w stronę  życia kierowanego świadomym wyborem.

Rivca pracuje z zespołami, organizacjami, społecznościami  w całej Europie i w Południowej Afryce. Obecnie moderuje m.in. niemiecką Akademię Producentów Sztuk Performatywnych , współpracuje  z Akademią Islington Mill  w Anglii, prowadzi szkolenia z serii Upwording Your Relationships dla organizacji seedcom w Johannesburgu, przygotowuje także program dla szkoły teatru fizycznego w czeskim Brnie oraz wspiera w rozwoju zespół  Schloss Bröllin’s.  

W latach 1985-1995  Rivca prowadziła organizację Physical State International oraz laboratorium dla młodych artystów  Kaizen Creative (1997-2002). W latach 1997-2001 wykładała także na Uniwersytecie w Manchesterze. Zanim została trenerem, była producentką i choreografką. Jest magistrem Stosowanych Nauk Behawioralnych i licencjonowanym  trenerem Non Violent Communication (NVC) oraz programowania neurolongwistycznego (NLP); jej doświadczenie obejmuje także studia z zakresu

Clean Language, Spiral Dynamics, Systems Thinking oraz filozofii.

www.rivcarubin.com